دلیل های برتری کولر گازی اینورتر چیست؟

امروزه همه ی اشخاص به دنبال کولرگازی های کم مصرف می گردند که تکونولوژی Inverter جواب دهنده نیاز ها می باشد. ما در این مطلب می خواهیم به دلیل های برتری و سود بردن از کولرگازی اینورتر بپردازیم.

مزیت های کولرگازی اینورتر

سازگاری بالا با محیط زیست

در کولرگازی های اینورتر سیستمی وجود دارد که سرعت کمپرسور را تغییر می دهد و به علت سنسوری که در اینورتر وجود دارد قدرت موتور را بر اساس دمای محیط تنظیم خواهد کرد که این عامل سبب کاهش مصرف برق و صرفه جویی در انرژی می شود که این بزرگ ترین و برترین تفاوت میان کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی به حساب می آید.

صرفه جویی در برق و هزینه

به علت پیچیدگی کمپرسور اینورتر ، کمپرسور در همه ی مدت با ظرفیت بالا کار نمی کند بلکه هنگامی که سرعت آن پائین است نیز انرژی کمتری مصرف کرده و سبب کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

کم صدا بودن

با دقت به اینکه کمپرسور کولرگازی اینورتر مرتب خاموش و روشن نمی شود، اضافه بر مصرف برق کمتر صدای ناچیزی از کولر به گوش می رسد به این دلیل که روشن شدن پیوسته کولرگازی های اکثرا صدای بالایی دارند.

طول عمر و دوام بالای کولرگازی اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورترها هم سرما و گرمای تهویه ی مطبوع بادوام تر شده و هم به علت استهلاک پائین تر سبب بالارفتن طول عمر قطعه های کولرگازی می شود.

خنک کنندگی سریع

کولرگازی های اینورتر نسبت به کولرگازی های معمولی محیط را به سرعت خنک یا گرم خواهند کرد به این دلیل که کولرگازی های اینورتر زمانی که آِغاز به کار می کنند قدرت بالایی به نسبت کولرگازی های معمولی مصرف می کنند. همینطور هنگامی که محیط به دمای مورد نظر برسد قدرت کولر و مصرف آن کم میشود که این عامل به خودی خود در کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر می باشد.

نمایندگی کولر گازی وست پوینت